piątek, 17 kwietnia 2026

Goście w bibliotece

Dla pierwszoklasistów ze SP Nr 13 było to już drugie, "teatralne", spotkanie z baśnią  w naszej bibliotece. Wiedzieli już więc, czego się spodziewać. Przebieranek, spektaklu, mądrej baśni i pewnej zwariowanej bibliotekarki, która zainspirowana niezwykłą pop-upową książką Roberta Sabudy zaprosiła dzieci na spotkanie z "Piękną i Bestią". I choć jest to opowieść bardzo poważna, momentami wręcz smutna, nie zabrakło żartów i dobrego humoru. To były świetne, energetyczne zajęcia 💕

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz