Goście w bibliotece
Dla pierwszoklasistów ze SP Nr 13 było to już drugie, "teatralne", spotkanie z baśnią w naszej bibliotece. Wiedzieli już więc, czego się spodziewać. Przebieranek, spektaklu, mądrej baśni i pewnej zwariowanej bibliotekarki, która zainspirowana niezwykłą pop-upową książką Roberta Sabudy zaprosiła dzieci na spotkanie z "Piękną i Bestią". I choć jest to opowieść bardzo poważna, momentami wręcz smutna, nie zabrakło żartów i dobrego humoru. To były świetne, energetyczne zajęcia 💕













Brak komentarzy:
Prześlij komentarz